HAKKIMIZDA

2009 yılında Medya mühendisliği düşüncesi ile yola çıkan firmamız Gazeteci ve Program Yapımcısı Deniz Tuncay AKKAPILI tarafından kurulmuştur. Denta Medya geçmişten günümüze dek doğruluk,dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu medya çalışmalarında sektörün tanınan firmalarından olmuştur. Denta Medya gelişimi ve güveni kendisine ilke olarak benimsemiş, sektörde öncü olabilecek modern ve güvenli projeleri başarı ile hayata geçirmiştir.

Reklam verenin kapımızı çalmasına neden olan her türlü ihtiyacı değerlendirip, zaman, emek ve para kaybı yaşamadan, üstüne en uygun çözüme kavuşmasını sağlamaktır işimiz. Sıfırdan bir marka oluşturmayı da mevcut bir markaya değer katmayı da severiz. Sadece tasarım anlamında değil, farklı fikirleri, değişik mecraları, bambaşka yolları hızla kat etmekte de oldukça hünerliyiz.

VİZYONUMUZ

Hizmet standartlarının gelişmesine hizmet ederek geçmişten geleceğe yaşam kültürü deneyimlerimizi ürünlerimiz ile harmanlamak şirketimizin nihai amacıdır. kalite,güven ve saygıyı temel ilke olarak benimseyen meraller yapı insana ve doğaya saygı temel düsturunda hareket etmektedir. temel ilkelerinin ışığında çağdaş ve yenilikçi düşünce yapısı ile gerçekleştirdiği her projede topluma kalıcı ve estetik artı değerler katmaktır...

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti,kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en tatminkar çözümü sunmak. Kalite,ekonomi ve estetiği en işlevsel şekilde bir araya getirmek. Dünya standartlarında gelişen yapı dekorasyon teknolojilerine uygun daireler üretmek. Özgün mimari,farklı tasarım ve yaşam tarzıyla,yaşam alanlarınızı sanat eserlerine dönüştürmek. İnsanın ilk çağlardan beri süregelen ev ihtiyacını doğal ve modern olanaklarla çevrelendirmek. 

DENTA MEDYA

Denta Medya adı altında faaliyet gösteren medya-reklam projelerimizin fikir hakkı firmamıza aittir.

Denta Medya adı altında faaliyet gösteren tüm projelerimizin yayın ve yönetimi firmamıza aitdir.

  Denta Medya firmamıza bağlı faaliyet gösteren internet gazeteleri basın meslek ilkelerine uyar.

HİZMETLERİMİZ

BELGESEL YAPIM

TV PROGRAM YAPIMI

BASIN DANIŞMANLIĞI

MEDYA REKLAM

REKLAM YÖNETİM

YAYINCILIK

PROMO TANITIM

VİDEO PRODÜKSİYON

İLETİŞİM

Tel : +90 324 325 8280 | E-Mail : info@dentamedya.com | Web : www.dentamedya.com
Palmiye Mh. 1214 Sk. Selin Apt. 6/5 Yenişehir/MERSİN

ADINIZ :
SOYADINIZ :
E-MAIL :
TELEFON :
MESAJ
 
: